Διάκριση μαθητών μας σε Αγώνα Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος

Διάκριση μαθητών μας σε Αγώνα Δρόμου σε ανώμαλο έδαφος στο Πάρκο Ελευθερίας Καισαριανής.
Το σχολείο μας έλαβε μέρος με 19 συνολικά μαθητές (15 Αγόρια και 4 Κορίτσια ) και υπεύθυνο-συνοδό τον Υποδιευθυντή κ. Βαλή Αναστάσιο, καθηγητή ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ, στον Αγώνα “ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ” Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος μαθητών και μαθητριών Δημοτικών σχολείων και Γυμνασίων των Διευθύνσεων Π.Ε. και Δ.Ε. Α΄Αθήνας του Δήμου Καισαριανής, σχολ.έτος 2016-2017, που διεξήχθη στο Πάρκο Ελευθερίας Καισαριανής (Σκοπευτήριο) την Παρασκευή 31 Μαρτίου 2017.
Διακρίθηκαν οι παρακάτω μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας:
Στον Αγώνα των 1000 μ. Αγοριών: ο Αμπάζι Ντάνιελ του Α1 κατέλαβε την 1η θέση (χρυσό μετάλλιο και κύπελλο), ο Κλωναράκης Ιωάννης του Γ1 την 3η θέση (χάλκινο μετάλλιο ) και ο Νιώτης Ευστάθιος του Γ3 την 5η θέση.
Στον Αγώνα των 1000 μ. Κοριτσιών: η Γρηγορίου Αναστασία κατέλαβε τη 2η θέση ( Αργυρό μετάλλιο ), η Αμπου Νεζέμ Ιωάννα του Β2 την 3η θέση (χάλκινο μετάλλιο ) και η Κιριλένκο Αθηνά την 4η θέση.